Xiaomi Mi Band 3/4/5/6 náhradný náramok - Milánský tah magnetický Čierna MBSCZ-5MTCER

TOP 14 v kategórii Remienky k inteligentným náramkom

Doporučená ponuka Mibandshop.sk

Najlepšia ponuka

Na sklade • 1 variant2,8 €98 % • 764 recenziíĎalšie informácie

čierne

• , zakúpené v Mibandshop.sk

Ľahký, kvalitný a elegantný náramok. Prekonal moje očakávania.

• Som veľmi spokojná a tovar je kvalitný len odporučiť môžem

čierne

Xiaomi vytvorilo geniálnu a cenovo dostupnú modelovú radu Mi Band, ktorá sa okamžite stala hitom. Navyše vďaka vymeniteľným náramkom zabodovalo u tých, ktorým náramok zovšednie, či tých, ktorí chcú náramok zladiť so svojím outfitom. Pretože na image záleží.

Mi Band 5 milansky tah magneticky video 2

• , zakúpené v Mibandshop.sk

Ľahký, kvalitný a elegantný náramok. Prekonal moje očakávania.

• Som veľmi spokojná a tovar je kvalitný len odporučiť môžem