Eternico Elegance Milanese pro Mi Band 5 / 6 ružovozlatý AET-M5MMS100RG

Doporučená ponuka Alza.sk

Najlepšia ponuka

• , zakúpené v Alza.sk

• V rámci toho že trh zaplavili nové Smart hodinky Mi fit a to ktorej patrí aj značka Amazfit aplikáciou Zepp kupov tohoto náramku viete Mi fit 5 a 6 využiť plnohodnotné ako" štilove hodinky " do práce alebo dajme k tomu outfitu.

Štýlový remienokpre Mi Band 5/6Vymeňte starý remienok na svojom fitness náramku Xiaomi Mi Band 5/6 a oživte jeho vzhľad. Perfektnou voľbou môže byť remienok Eternico Milanese Loop, ktorý vás zaujme svojím nádherným vyhotovením a jednoduchým zapínaním, kvôli jednoduchému prispôsobeniu veľkosti.MATERIÁLOceľDĹŽKA REMIENKA23 cmFARBARužovo zlatáKvalitné spracovanie remienkaRemienok Milanese Loop je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, príjemne sa nosí a perfektne doplní akýkoľvek váš outfit.Kľúčové vlastnostiremienka EternicoDizajn milánsky ťahNádherné vyhotovenie z nehrdzavejúcej ocelePerfektne doplní každodenný outfitRýchle prispôsobenie veľkostiJednoduchá výmena remienkaKompatibilný s Xiaomi Mi Band 5/6

Na sklade • 1 variant% Zľavový kód2,4 €96 % • 89 400 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Alza.sk