Eternico Elegance Milanese pro Mi Band 5 / 6 čierny AET-M5MMS100B

Na sklade
Doporučená ponuka Alza.sk

Najlepšia ponuka

• , zakúpené v Alza.sk

Kovovy naramok.Nepoti sa pod tym ruka.

• Kvalitný, krásny

• Super
    • Konecne som nasla udrzatelne riesenie lebo silikonovy sa lame
    • Sem tam nitku zo salu zachyti naramok treba dat pozor

Štýlový remienokpre Mi Band 5/6Vymeňte starý remienok na svojom fitness náramku Xiaomi Mi Band 5/6 a oživte jeho vzhľad. Perfektnou voľbou môže byť remienok Eternico Milanese Loop, ktorý vás zaujme svojím nádherným vyhotovením a jednoduchým zapínaním, kvôli jednoduchému prispôsobeniu veľkosti.MATERIÁLOceľDĹŽKA REMIENKA23 cmFARBAČiernaKvalitné spracovanie remienkaRemienok Milanese Loop je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, príjemne sa nosí a perfektne doplní akýkoľvek váš outfit.Kľúčové vlastnostiremienka EternicoDizajn milánsky ťahNádherné vyhotovenie z nehrdzavejúcej ocelePerfektne doplní každodenný outfitRýchle prispôsobenie veľkostiJednoduchá výmena remienkaKompatibilný s Xiaomi Mi Band 5/6

Na sklade • 1 variant% Zľavový kód96 % • 90 288 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

• , zakúpené v Alza.sk

Kovovy naramok.Nepoti sa pod tym ruka.

• Kvalitný, krásny

• Super
    • Konecne som nasla udrzatelne riesenie lebo silikonovy sa lame
    • Sem tam nitku zo salu zachyti naramok treba dat pozor
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: